TNPW120613K0BETY
MFR.Part #
TNPW120613K0BETY
JLCPCB Part #
C1357226
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount