TNPW120612K9BETY
MFR.Part #
TNPW120612K9BETY
JLCPCB Part #
C3936774
Description
-55℃~+125℃ 12.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount