TNPW120611K0BETY
MFR.Part #
TNPW120611K0BETY
JLCPCB Part #
C4129641
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount