TNPW120610K0BXEA
MFR.Part #
TNPW120610K0BXEA
JLCPCB Part #
C1729245
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS