TNPW080591K0BXCN
MFR.Part #
TNPW080591K0BXCN
JLCPCB Part #
C4312749
Description
-55℃~+125℃ 125mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount