TNPW080575K9BETY
MFR.Part #
TNPW080575K9BETY
JLCPCB Part #
C4359731
Description
-55℃~+125℃ 125mW 75.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount