TNPW080570R6BETY
MFR.Part #
TNPW080570R6BETY
JLCPCB Part #
C1357201
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 70.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount