TNPW080570K6BYEA
MFR.Part #
TNPW080570K6BYEA
JLCPCB Part #
C4290360
Description
-55℃~+155℃ 125mW 70.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS