TNPW080569K8BETY
MFR.Part #
TNPW080569K8BETY
JLCPCB Part #
C1357322
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount