TNPW080568K0BETY
MFR.Part #
TNPW080568K0BETY
JLCPCB Part #
C4159714
Description
-55℃~+125℃ 125mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount