TNPW0805604KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805604KBYEA
JLCPCB Part #
C3978656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 604kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS