TNPW080549R9BYEA
MFR.Part #
TNPW080549R9BYEA
JLCPCB Part #
C1722978
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS