TNPW080549K9BETY
MFR.Part #
TNPW080549K9BETY
JLCPCB Part #
C4128629
Description
-55℃~+125℃ 125mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount