TNPW080547K5BETY
MFR.Part #
TNPW080547K5BETY
JLCPCB Part #
C4197501
Description
-55℃~+125℃ 125mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount