TNPW080547K0BYEA
MFR.Part #
TNPW080547K0BYEA
JLCPCB Part #
C1722938
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS