TNPW080545K3BETY
MFR.Part #
TNPW080545K3BETY
JLCPCB Part #
C1357270
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount