TNPW080543K0BXCN
MFR.Part #
TNPW080543K0BXCN
JLCPCB Part #
C4359716
Description
-55℃~+125℃ 125mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount