TNPW080539K0BYEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080539K0BYEA
JLCPCB Part #
C1720356
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS