TNPW080539K0BXCN
MFR.Part #
TNPW080539K0BXCN
JLCPCB Part #
C4170783
Description
-55℃~+125℃ 125mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount