TNPW0805374RDEEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW0805374RDEEA
JLCPCB Part #
C4116163
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS