TNPW080536K5BXEA
MFR.Part #
TNPW080536K5BXEA
JLCPCB Part #
C4324200
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS