TNPW080536K1BETY
MFR.Part #
TNPW080536K1BETY
JLCPCB Part #
C1357682
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 36.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount