TNPW080536K0BETY
MFR.Part #
TNPW080536K0BETY
JLCPCB Part #
C1357685
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount