TNPW0805365RBYEA
MFR.Part #
TNPW0805365RBYEA
JLCPCB Part #
C4283720
Description
-55℃~+155℃ 125mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS