TNPW080535K2BYEA
MFR.Part #
TNPW080535K2BYEA
JLCPCB Part #
C4192627
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS