TNPW080534K4BYEA
MFR.Part #
TNPW080534K4BYEA
JLCPCB Part #
C1720442
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 34.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS