TNPW080534K0BHTA
MFR.Part #
TNPW080534K0BHTA
JLCPCB Part #
C1718675
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount