TNPW080532K8BXTA
MFR.Part #
TNPW080532K8BXTA
JLCPCB Part #
C4006999
Description
-55℃~+125℃ 125mW 32.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount