TNPW080530K0BYEA
MFR.Part #
TNPW080530K0BYEA
JLCPCB Part #
C1720428
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS