TNPW080524R9BHTA
MFR.Part #
TNPW080524R9BHTA
JLCPCB Part #
C1718927
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount