TNPW080524K0BETY
MFR.Part #
TNPW080524K0BETY
JLCPCB Part #
C1357602
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount