TNPW080522K1BXTA
MFR.Part #
TNPW080522K1BXTA
JLCPCB Part #
C4215502
Description
-55℃~+125℃ 125mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount