TNPW080522K1BXEA
MFR.Part #
TNPW080522K1BXEA
JLCPCB Part #
C4139992
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS