TNPW080521K3BETA
MFR.Part #
TNPW080521K3BETA
JLCPCB Part #
C3999551
Description
-55℃~+125℃ 125mW 21.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount