TNPW080520K0BXEN
MFR.Part #
TNPW080520K0BXEN
JLCPCB Part #
C2093592
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS