TNPW0805184KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805184KBYEA
JLCPCB Part #
C1721058
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 184kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS