TNPW0805180KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805180KBYEA
JLCPCB Part #
C1721047
Description
-55℃~+155℃ 150V 180kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS