TNPW080517R4BETY
MFR.Part #
TNPW080517R4BETY
JLCPCB Part #
C1357755
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 17.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount