TNPW080517K6BETY
MFR.Part #
TNPW080517K6BETY
JLCPCB Part #
C1357759
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 17.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount