TNPW080517K2BYEA
MFR.Part #
TNPW080517K2BYEA
JLCPCB Part #
C1721616
Description
-55℃~+155℃ 150V 17.2kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS