TNPW0805178RBYCN
MFR.Part #
TNPW0805178RBYCN
JLCPCB Part #
C4007354
Description
-55℃~+125℃ 125mW 178Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount