TNPW080516K9BYEA
MFR.Part #
TNPW080516K9BYEA
JLCPCB Part #
C3952640
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS