TNPW0805162KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805162KBYEA
JLCPCB Part #
C1721659
Description
-55℃~+155℃ 150V 162kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS