TNPW080515K0BXEA
MFR.Part #
TNPW080515K0BXEA
JLCPCB Part #
C1716217
Description
-55℃~+155℃ 150V 15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS