TNPW080515K0BETY
MFR.Part #
TNPW080515K0BETY
JLCPCB Part #
C3979988
Description
-55℃~+125℃ 125mW 15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount