TNPW080514K0BETY
MFR.Part #
TNPW080514K0BETY
JLCPCB Part #
C1357809
Description
-55℃~+125℃ 125mW 14kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount