TNPW0805147KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805147KBYEA
JLCPCB Part #
C1720821
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS