TNPW080513K7BYEA
MFR.Part #
TNPW080513K7BYEA
JLCPCB Part #
C1720755
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS