TNPW0805138KBYEA
MFR.Part #
TNPW0805138KBYEA
JLCPCB Part #
C1720759
Description
-55℃~+155℃ 138kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS