TNPW0805133RBETY
MFR.Part #
TNPW0805133RBETY
JLCPCB Part #
C1357015
Description
-55℃~+125℃ 125mW 133Ω 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount